Бренди

RKB

RKB – промислові підшипники преміум-класу із Швейцарії

Підшипники RKB. Такі підшипники застосовуються в самих різних індустриальних сферах: металургія, гірничовидобувна промисловість, кораблебудування, шельфові платформи, бурові установки, хімічна промисловість, електродвигуни та насоси, енергетика, будівельна, спеціальна та позашляхова техніка, целюлозно-паперова промисловість, станкобудування та інші галузі.

IRAUNDI

IRAUNDI – опорно-поворотні круги та промислові підшипники з Іспанії.

IRAUNDI – іспанські підшипники спеціального призначення та для опорно-поворотних пристроїв. Європейська якість та широкий спектр застосування. Підшипники IRAUNDI використовуються в рухомих панелях и перегородках, ліфтових дверях, рольгангах і конвейерах, зсувних дверях та вікнах, підйомних кранах, антенах і телескопах, упаковочному обладнанні.

GIB

GIB – високоякісні підшипники для різних галузей

Компанія Промакс також є дистриб’ютором промислових підшипників GIB. Запорука успіху продукції GIB базується на трьох головних складових: добра якість, вигідна ціна й зручний сервіс.  Продукція GIB успішно застосовується в багатьох галузях промисловості: металургія, вугледобування, нафтодобування, електрогенерація і т.д.

Форма зв’язку