Поворотні підшипники з приводом

Ця конструкція (поворотний підшипник із приводом від черв’ячного гвинта) являє собою закінчений вузол і готова до встановлення. І крім того, цю конструкцію можна дуже легко інтегрувати в уже встановлене обладнання.

Конструкція складається з кулькового підшипника або роликів, здатних одночасно витримувати осьові, радіальні та моментні навантаження, гідравлічного або електричного двигуна для створення відносного переміщення між двома кільцями і повністю закритого корпусу, що захищає кільце від забруднення, пошкодження і втрати мастила.

Крім того, в ці збірки не потрібне встановлення будь-яких деталей, і вони доступні в широкому діапазоні декількох стандартних розмірів.

Підшипники з перехресними роликами

Усередині підшипника з перехресними роликами циліндричні ролики розташовані перпендикулярно суміжному ролику в V-подібній канавці під кутом 90º і відокремлені один від одного утримувальним кільцем. Така конструкція дає змогу лише одному підшипнику сприймати навантаження в усіх напрямках, включно з радіальними, осьовими та моментними навантаженнями.

Оскільки підшипник з перехресними роликами забезпечує високу жорсткість, незважаючи на мінімально можливі розміри внутрішнього і зовнішнього кілець, він оптимальний для таких застосувань, як шарніри і поворотні вузли промислової робототехніки, поворотні столи обробних центрів, поворотні вузли маніпуляторів, прецизійні поворотні столи, крани, медичне обладнання, вимірювальні прилади та машини для виробництва ІС.

Підшиники спеціального призначення

Залежно від застосування або галузі компанія IRAUNDI виробляє однорядні або дворядні кулькові підшипники, радіально-упорні підшипники, роликові підшипники, голчасті та осьові підшипники.


Серед усіх, найбільш часто застосовуваним підшипником є жорсткий кульковий підшипник, враховуючи, що, незважаючи на те, що підшипник призначений для витримування радіальних навантажень, він також може поглинати осьові навантаження в обох напрямках.

Радіальні сферичні підшипники ковзання

Радіальні сферичні підшипники ковзання GIB  мають внутрішнє кільце зі сферичним випуклим зовнішнім діаметром і зовнішнє кільце з відповідно сферичною, але увігнутою внутрішньою поверхнею. Їх конструкція робить їх особливо підходящими для підшипникових вузлів, де повинні бути забезпечені вирівнювальні рухи між валом і корпусом або де повинні бути можливі коливальні або повторювані похилі або поворотні рухи при відносно низьких швидкостях ковзання, що часто супроводжуються великими навантаженнями.

Зовнішній сферичний циліндричний роликовий підшипник

Зовнішній сферичний циліндричний роликовий підшипник є повнороликовим та герметичним дворядним циліндричним роликопідшипником. Циліндричний ролик прямує через ребро. Його продуктивність залишається такою ж, як у звичайно налаштованого cybndrical роликовий підшипник. Його структура класифікується як SL05···E та SL06···Eo. SL05…E розміщується на позиціонуючому кінці і SL06..E розміщується на кінці, що не позиціонує. SL06..E може мати осьове зміщення «S» зі значеннями, зазначеними в таблиці розмірів підшипників.

Поворотний підшипник-опора 

Поворотний підшипник-опора  є спеціальним підшипником, здатним витримувати комбіновані осьові, радіальні навантаження і перекидальний момент. Як правило, підшипник оснащений установочними отворами, мастильним отвором та пристроєм для ущільнення для задоволення різних вимог основного устаткування різних умовах експлуатації. Крім того, поворотний підшипник має компактну структуру, зручний для спрямування та обертання, прості в установці та обслуговуванні. Це широко використовується поворотний пристрій для такелажу та транспортування обладнання, землерийна техніка, портове обладнання, медичне встаткування.

Одноряднні конічні роликові упорні підшипники

Односторонні конічні роликопідшипники виробляються в трьох різних конструкціях. Перша має шайбу вала з конічною доріжкою кочення, дворядний оброблений латунний сепаратор, один ряд конічних роликів і плоску шайбу корпусу. Вони мають роз’ємну конструкцію, тому шайби та конічні ролики можуть бути встановлені окремо. Вони можуть сприймати осьові зусилля тільки в одному напрямку і здатні сприймати невеликий ексцентриситет між валом і корпусом без шкоди для своїх характеристик.

Друга конструкція має дві однакові конічні шайби і двокомпонентний оброблений латунний сепаратор. Вона має роз’ємну конструкцію, тому шайби і конічний сепаратор з роликом
шайби і конічні ролики можуть бути встановлені окремо. Така конфігурація зазвичай пропонується там, де потрібно витримувати дуже великі осьові навантаження, що діють тільки в одному напрямку. На замовлення для збільшення вантажопідйомності може бути виготовлена повна комплектація (безсепараторна конструкція).

Циліндричні упорні роликові підшипники

Циліндричні упорні роликопідшипники виробництва GiB призначені для сприйняття високих осьових навантажень (радіальні навантаження на даний тип підшипників не допускаються). Виробнича програма включає в себе одно- і двосторонні циліндричні упорні роликопідшипники з плоскими або сферичними шайбами корпусу для задоволення будь-яких вимог в різних галузях промислового застосування. ваннях. Завдяки покращеній внутрішній геометрії та використанню найбільш підходящої сировини, всі циліндричні роликопідшипники GIB мають найвищу осьову вантажопідйомність та найкращу надійність. Залежно від від вимог застосування, підшипники GIB піддаються бейнітному зміцненню (HB) і високотемпературна стабілізація розмірів (S) можуть бути застосовані на кільця та тіла кочення підшипників. Точність розмірів підшипників та точність підшипників відповідає специфікаціям ISO / ABMA / ГОСТ.

Однонаправлені упорні кульковi підшипники

Широкий асортимент односпрямованих упорних підшипників, спроектованих та виготовлених компанією GIB, представляє економічно ефективні рішення для найвибагливіших галузей промисловості. Залежно від вимог до обладнання та умов експлуатації, дані підшипники можуть бути індивідуально налаштовані та стати надежним та ефективним шляхом підвищення виробничої потужності обладнання.

Чотирьохрядні конічні роликові GiB підшипники

Чотирьохрядні конічні роликові підшипники (FRTRB) компанії GIB виготовляються здебільшого в конфігураціях TQO и TQI, у відкритій або закритій версії. Ці підшипники поставляються з необхідним осьовим внутрішнім зазором (BEP) та в основному використовуються на робочих валках прокатних станів. Використання сировини високої якості, особливих термічних обробок та інноваційних герметизуючих рішень лежить в основі їх більш високої експлуатаційної надійності й подовженого строку служби.

Форма зв’язку